Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glee ce sutrasnju epizodu posvetiti Whitney Houston

2 posters

Ići dole

Glee ce sutrasnju epizodu posvetiti Whitney Houston Empty Glee ce sutrasnju epizodu posvetiti Whitney Houston

Počalji od Puckerman Pon Feb 13, 2012 7:45 pm

Glee ce sutrasnju epizodu posvetiti Whitney Houston Glee-is-Definitely-Going-to-Dedicate-Tommorrow-Nig

Svi su bili pogodjeni smrti Whitney Houston koja je imala jedan od najprepoznatljivih glasova svih vremena. Na Grammy Nagrade koje su se odrzale 12og februara mnogi su odali pocast pevacici. Neverovatna izvedba I will always love you od strane Jennifer Hudson je bila dirljiva i emotivna. Amer Riley(Mercedes) pevace ovu predivnu pesmu u sledecu epizodu "Hearts".

"Sasvim slucajno, epizoda sadrzi Mercedes koja peva I Will Always Love You, pesma koja je proslavila Whitney u filmu The Bodyguard. Producenti su odlucili da posvete ovu epizodu u secanju Whitney Houston sa karticom u odjavi."
Kasnije ova vest je bila potvrdjena od producente Glee.

Amber Riley je rekla Marc Malkin od ENews da je srela Whitney po prvi put u cetvrtku."Nisam je pitala za sliku. Nije mi trebao autogram. Sami fakt da je znala da ja stojim tamo je bilo dovoljno za mene" rekla je.
"Bila sam slomljena [u nedelji]. Moj tata me je pozvao i rekao mi je. Rekao mi je ako vozim da zastanem,' zasto zna koliko volim Whitney Houston".


Puckerman
Puckerman
Admin
Admin

Omiljeni lik : Santana
Broj poruka : 150
Datum upisa : 04.02.2012
Godina : 27

https://glee-fan.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Glee ce sutrasnju epizodu posvetiti Whitney Houston Empty Re: Glee ce sutrasnju epizodu posvetiti Whitney Houston

Počalji od Decode Sre Feb 15, 2012 5:28 pm

Iskreno, užasno mi je drago što će to pjevati
Decode
Decode
Moderator
Moderator

Omiljeni lik : Puck
Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.02.2012
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu